EJP kvalifikacije 4.dan: Pregled učinka takmičara iz Srbije i regiona
Raspored trka 4. dana kvalifikacija EJP u Hódmezővásárhely.
- 50 Slobodno – žene
- 50 Leđno – muškarci
- 100 Leđno – žene
- 200 Slobodno – muškarci
- 200 Mešovito – žene
- 100 Delfin – muškarci
- 100 Prsno – žene
- 100 Prsno – muškarci
- 4×100 Mešovito – muškarci/žene
- 800 Slobodno – muškarci (sporije grupe)
50 Slobodno – Žene
- Za polufinale: 26.40
27. Segel Janja (SLO) – 26.64
38. Klancar Neza (SLO) – 26.79
49. Kocjan Neza (SLO) – 27.06
55. Sironic Margareta (CRO) – 27.29
64. Kesic Chiara (CRO) – 27.70
65. Damjanovska Ana-Maria (MKD) 27.71
69. Terzic Jovana (MNE) – 27.80
70. Janevska Ana (MKD) – 27.81
71. Medosevic Lamija (BiH) – 27.86
74. Fain Katja (SLO) – 27.92
80. Antunovic Andjela (MNE) – 28.62
84. Gargovic Ema (MNE) – 30.01
50 Leđno – muškarci
- Za polufinale: 26.35
36. Fers Anze (SLO) – 27.10
51. Vodenik Vito (SLO) – 28.41
52. Voljevica Amer (BiH) – 28.81
100 Leđno – žene
- Za polufinale: 1:03.74
23. Andrašek Martina (CRO) – 1:04.06
37. Jecanski Jelena (SRB) – 1:05.38
52. Mesic Hena (BiH) – 1:06.90
55. Mahinic Aida (BiH) – 1:07.26
56. Fain Katja (SLO) – 1:07.56
58. Schollmayer Ava (SLO) – 1:08.50
60. Dajakovic Dajana (MNE) – 1:11.98
61. Gargovic Ema (MNE) – 1:14.39
DQ. Knezevic Lea (CRO)
200 Slobodno – muškarci
- Za polufinale: 1:51.79
28. Maric Ognjen (CRO) – 1:52.57
34. Bobar Aleksa (SRB) – 1:53.06
47. Simic Andjelo (BiH) – 1:54.51
52. Jukic Borna (CRO) – 1:55.74
54. Rogic Kristofer Marjan (CRO) – 1:56.41
56. Vrkes Kosta (BiH) – 1:57.45
58. Gargovic Ado (MNE) – 1:58.97
63. Suka Nikola (MNE) – 2:06.24
200 Mešovito – žene
- Za polufinale: 2:19.35
8. Anja Crevar (SRB) – 2:17.25 – Polufinale
17. Klancar Neza (SLO) – 2:19.35 – Polufinale
43. Naglic Diana (SLO) – 2:22.89
50. Jecanski Jelena (SRB) – 2:23.82
62. Todorovic Andrea (SRB) – 2:26.39
65. Kristan Gaja (SLO) – 2:27.17
70. Medosevic Lamija (BiH) – 2:30.17
71. Mahinic Anida (BiH) – 2:31.88
100 Delfin – muškarci
- Za polufinale: 54.51
16. Paut Karlo Noah (CRO) – 54.40 – Polufinale
33. Rozman Matjaz (SLO) – 55.61
51. Fers Anze (SLO) – 56.73
57. Mihalic David (SLO) – 57.01
61. Voljevica Amer (BiH) – 1:06.27
100 Prsno – Žene
- Za polufinale: 1:11.16
7. Celik Tina (SLO) – 1:10.43 – Polufinale
9. Vovk Tara (SLO) – 1:10.84 – Polufinale
18. Cizmin Katja (CRO) – 1:11.43
32. Pasukan Emina (BiH) – 1:12.52
38. Grevinger Nora (CRO) – 1:13.13
49. Medic Mila (SRB) – 1:13.98
63. Marcun Manca (SLO) – 1:17.87
100 Prsno – muškarci
- Za polufinale: 1:03.45
20. Obrovac Nikola (CRO) – 1:03.68
37. Lukic Matija (CRO) – 1:05.69
40. Spacanin Amar (BiH) – 1:06.41
41. Moze Matija (SLO) – 1:06.45
49. Alikavazovic Aldemar (MNE) – 1:14.17
4×100 Mešovito – muškarci/žene
- Za polufinale: 3:58.89
21. Bosna i Hecegovina – 4:12.63
DQ. Hrvatska
800 Slobodno – muškarci (sporije grupe)
Ratkov Nikola (SRB) – 8:12.26
Toman Jan (SLO) – 8:23.74
100 Prsno – muškarci (swim-off)
20. Obrovac Nikola (CRO) – 1:03.08
Svi rezultati su dostupni OVDE.