0

Poznati sastavi 10 ekipa za novu sezonu ISL-a

ISL (International Swimming League) uveliko radi na pripremi druge sezone takmičenja, iako je „Korona“ virus otkazao mnoga svetska takmičenja i poremetio prvobitni plan ove sezone.

Određeni detalji kao i forma takmičenja još uvek nisu javno objavljeni ali ono što je sigurno je da ćemo ove godine imati 10 timova: Energy Standard, London Roar, Iron, Aqua Centurions, Tokyio Frog Kings, Cali Condors, La Current, DC Trident, NY Breakers i Toronto Titans.

Što se tiče plivača iz regiona, na spisku se nalaze Stjepanović Velimir za svij stari tim DC Trident i Sabo Sebastijan koji će ove sezone umesto Iron-a predstavljati Aqua Centurions-e.

Iako u pojedinim timovima još uvek ima par „slobodnih“ mesta zvanični sastav za sada izgleda ovako:

ENERGY STANDARD

  • Trener: James Gibson
  • GM: Jean-Francois Salessy

Žene:

  • Sarah Sjostrom
  • Siobhan Haughey
  • Femke Heemskerk
  • Breeja Larson
  • Emily Seebohm
  • Pernille Blume
  • Zsuzsanna Jakabos
  • Georgia Davies
  • Anastasiya Shkurdai
  • Imogen Clark
  • Mary-Sophie Harvey
  • Viktoria Gunes
  • Tamara van Vliet
  • Maddy Banic
  • Lucy Hope

Muškarci :

  • Florent Manaudou
  • Chad Le Clos
  • Ilya Shymanovich
  • Evgenii Rylov
  • Kliment Kolesnikov
  • Felipe Lima
  • Ben Proud
  • Kregor Zirk
  • Max Litchfield
  • Maxim Stupin
  • Simonas Bilis
  • Sergii Shevtsov
  • Danas Rapsys
  • Andrius Sidlauskas
  • Matt Grevers
  • Andrey Zhilkin

LONDON ROAR

  • Trener: Melanie Marshall
  • GM: Rob Woodhouse

Žene:

  • Minna Atherton
  • Emma McKeon
  • Cate Campbell
  • Sydney Pickrem
  • Alia Atkinson
  • Annie Lazor
  • Marie Wattel
  • Holly Hibbott
  • Holly Barratt
  • Kira Toussaint
  • Bronte Campbell
  • Siobhan-Marie O’Connor
  • Freya Anderson
  • Anna Hopkin
  • Mariia Kameneva
  • Aimee Wilmott

Muškarci :

  • Kyle Chalmers
  • Guilherme Guido
  • Andreas Vazaios
  • Adam Peaty
  • Duncan Scott
  • Kirill Prigoda
  • Elijah Winnington
  • Vini Lanza
  • James Guy
  • Christian Diener
  • Marius Kusch
  • Matthew Wilson
  • Tom Dean
  • Alex Graham
  • Luke Greenbank
  • Mikhail Vekovishchev

IRON

  • Trener: Jozsef Nagy
  • GM: Dorina Szekeres

WOMEN:

  • Katinka Hossu
  • Ranomi Kromowidjojo
  • Veronika Andrusenko
  • Mireia Belmonte
  • Jenna Laukkanen
  • Jessica Hansen
  • Maria Ugolkova
  • Valerie van Roon
  • Emilie Beckmann
  • Melanie Henique
  • Isabella Hindley
  • Caroline Pilhatsch
  • Tatjana Schoenmaker
  • Daria K. Ustinova
  • Daryna Zevina

Muškarci :

  • Robert Glinta
  • Ross Murdoch
  • Guilherme Bassetto
  • Ramon Klenz
  • Maixm Lobanovszkij
  • Artsiom Machekin
  • Clement Mignon
  • Marco Orsi
  • Oussama Sahnoune
  • Emre Sakci
  • Nicholas Santos
  • Leonardo Santos
  • Thom de Boer
  • Yakov Toumarkin
  • Kristof Milak
  • David Verraszto

AQUA CENTURIONS

  • Trener: Matteo Giunta
  • GM: Alessandra Guerra

Žene:

  • Martina Carraro
  • Elena di Lido
  • Federica Pellegrini
  • Madeline Groves
  • Silvia Scalia
  • Ilaria Bianchi
  • Arianna Castiglioni
  • Larissa Oliveira
  • Silvia di Pietro
  • Sara Franceschi
  • Etiene Medeiros
  • Lidon Munoz

Muškarci :

  • Szebaztian Szabo
  • Breno Coreia
  • Fabio Scozzoli
  • Matteo Rivolta
  • Simone Sabbioni
  • Philip Heintz
  • Travis Mahoney
  • Marcelo Chierighini
  • Alessandro Miressi
  • Pedro Spajari
  • Matteo Ciampi
  • Leonardo de Deus
  • Luiz Altamir Melo
  • Nicolo Martinenghi
  • Gabriel Santos

TOKYO FROG KINGS

  • Trener: Dave Salo
  • GM: Kosuke Kitajima

Žene :

  • Simona Kubova
  • Catie DeLoof
  • Reona Aoki
  • Suzuka Hasegawa
  • Chihiro Igarashi
  • Runa Imai
  • Anna Ntountounaki
  • Yui Ohashi
  • Natsumi Sakai
  • Aya Sato
  • Sakiko Shimizu
  • Rio Shirai
  • Miho Teramura
  • Leah Smith
  • Ai Soma

Muškarci :

  • Vladimir Morozov
  • Daiya Seto
  • Markus Thormeyer
  • Bruno Fratus
  • Shinri Shioura
  • Cristian Quintero
  • Kosuke Hagino
  • Ryosuke Irie
  • Takeshi Kawamoto
  • Yuki Kobori
  • Yasuhiro Koseki
  • Kosuke Matsui
  • Katsuhiro Matsumoto
  • Naoki Mizunuma
  • Shoma Sato

CALI CONDORS

  • Trener: Jeff Julian
  • GM: Jason Lezak

Žene :

  • Olivia Smoliga
  • Lilly King
  • Kelsi Dahlia
  • Melanie Margalis
  • Mallorie Comerford
  • Hali Flickinger
  • Molly Hannis
  • Natalie Hinds
  • Ariarne Titmus
  • Beata Nelson
  • Erika Brown
  • Meghan Small
  • Kelly Fertel
  • Veronica Burchill
  • Sherridon Dressel
  • Meg Harris

Muškarci :

  • Caeleb Dressel
  • Nic Fink
  • Mitch Larkin
  • Justin Ress
  • Kacper Majchrzak
  • Radoslaw Kawecki
  • Mark Szaranek
  • Clyde Lewis
  • Townley Haas
  • Tate Jackson
  • Gunnar Bentz
  • Kevin Cordes
  • Coleman Stewart
  • Marcin Cieslak
  • Jack Cartwright
  • Eddie Wang

LA CURRENT

  • Trener: David Marsh
  • GM: Lenny Krayzelburg

Žene:

  • Beryl Gastaldello
  • Ella Eastin
  • Madi Wilson
  • Kendyl Stewart
  • Katie McLaughlin
  • Ali DeLoof
  • Kierra Smith
  • Anastasia Gorbenko
  • Andi Murez
  • Abbey Weitzeil
  • Alyssa Marsh
  • Kay Sargent
  • Julia Sebastian
  • Aly Tetzloff

Muškarci:

  • Tom Shields
  • Andrew Seliskar
  • Ryan Murphy
  • Josh Prenot
  • Will Licon
  • Dylan Carter
  • Kristian Gkolomeev
  • Maxime Rooney
  • Zane Waddell
  • Santiago Grassi
  • Jacob Heidtmann
  • Fernando Scheffer
  • Tomoe Zenimoto Hvas
  • Felipe Silva
  • Marco Antonio Ferreira Junior

DC TRIDENT

  • Trener: Cyndi Gallagher
  • GM: Kaitlin Sandeno

WOMEN:

  • Bethany Galat
  • Amy Bilqist
  • Margo Geer
  • Bailey Andison
  • Linnea Mack
  • Emma Barksdale
  • Leiston Pickett
  • Madison Kennedy
  • Remedy Rule
  • Ting Wen Quah
  • Ky-Lee Perry
  • Miranda Tucker
  • Kathrin Demler
  • Ali Galyer
  • Lindsey Kozelsky

Muškarci:

  • Zane Grothe
  • Ian Finnerty
  • Zach Apple
  • Tristan Hollard
  • Giles Smith
  • Velimir Stjepanovic
  • Robert Howard
  • Zach Harting
  • Jacob Pebly
  • Abrahm DeVine
  • Drew Loy
  • Mohamed Samy
  • Matheus Santana
  • Meiron Cheruti
  • Conner McHugh
  • Mark Nikolaev

NY BREAKERS

  • Trener: Martin Truijens
  • GM: Tina Andrew

Žene:

  • Kasia Wasick
  • Emily Escobedo
  • Jeanette Ottesen
  • Sarah Vasey
  • Bolgarka Kapas
  • Ajna Kesely
  • Mikkayla Sheridan
  • Abbey Harkin
  • Abbie Wood
  • Signe Bro
  • Daria Ustinova
  • Svetlana Chimrova
  • Meg Bailey
  • Arina Surkova
  • Tevyn Waddell
  • Mollie O’Callaghan

Muškarci:

  • Michael Andrew
  • Marco Koch
  • Pieter Timmers
  • Cameron McEvoy
  • Adam Telegdy
  • Jan Switkowski
  • Brendon Smith
  • Chris Reid
  • Felix Auboeck
  • Brandonn Almeida
  • Matthew Temple
  • Joe Litchfield
  • James Wilby
  • Matt Richards
  • Damian Wierling

TORONTO TITANS

  • Trener: Byron MacDonald
  • GM: Robert Kent

Žene:

  • Kayla Sanchez
  • Kylie Masse
  • Kelsey Wog
  • Lisa Bratton
  • Rebecca Smith
  • Emily Overholt
  • Anika Apostalon
  • Jocelyn Ulyett
  • Michelle Coleman
  • Anna Egorova
  • Anastasia Fesikova
  • Louise Hansson
  • Julie Meynen
  • Claire Fisch
  • Tess Cieplucha

Muškarci :

  • Michael Chadwick
  • Blake Pieroni
  • Yuri Kisil
  • Finlay Knox
  • Mack Darragh
  • Shane Ryan
  • Andriy Govorov
  • Aleksandr Krasnykh
  • Sergey Fesikov
  • Cole Pratt
  • Anton McKee
  • Brent Hayden
  • Alberto Razzetti
  • Erik Persson
  • Jay Lelliot

Mina Mastilović

Mina Mastilović

Mina Mastilović, rođena u Beogradu 1991. godine. Član PK 11.april od 2004. godine kada je počela da se bavi plivanjem. Nekoliko godina trenirala je u Banja Luci kod trenera Gorana Grahovca a zatim i u PK 'Spartak-Prozivka' iz Subotice. Osvajačica više medalja na plivačkim prvenstvima Srbije, pobednica i rekorderka nekoliko maratona u Srbiji i Crnoj Gori. Do sada najveći plivački uspesi učešće na Fina Open-water Svetskom kupu (19km) Jarak-Šabac i zlatne medalje na državnom prvenstvu Srbije u apsolutnoj konkurenciji. Apsolvent je na Pravnom fakultetu Univerziteta u Beogradu dok je diplomu za Operativnog trenera plivanja dobila na Visokoj strukovnoj školi u Subotici.

Ostavite odgovor

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Neophodna polja su označena *