Takmičenja

SJP 2019 6.dan: Svetski juniorski rekord za Grgića

0
25.08.2019. Radovan Siljevski

Prijavna lista takmičara Raspored disciplina Online rezultati Rezultati SJP 2017 Raspored disciplina polufinalnih i finalnih trka 6. dana: 100 slobodno/momci – finale 200 prsno/devojke – finale 200 leđno/momci – finale 100 delfin/devojke – finale 1500 slobodno/momci – finale 50 slobodno/devojke – finale 200 delfin/momci – finale 50 prsno/momci – finale 200 slobodno/devojke – finale 4×100 […]

READ MORE +

SJP 2019 5.dan: Nina do novog polufinala, svetski juniorski rekord za Papastamosa

0
24.08.2019. Mina Mastilović

Prijavna lista takmičara Raspored disciplina Online rezultati Rezultati SJP 2017 Raspored disciplina polufinalnih i finalnih trka 5. dana: 1500m slobodno, žene-finale 100m slobodno, muškarci-polufinale 100m delfin, žene-polufinale 50m delfin, muškarci-finale 50m slobodno, žene-polufinale 50m prsno, muškarci-polufinale 50m leđno, žene-finale 400m mešovito, muškarci-finale 4×100 slobodno, žene-finale Izveštaj trka: 1500M SLOBODNO, ŽENE-FINALE: Novim rekordom šampionata Australijanka Lani […]

READ MORE +

SJP 2019 4. dan: Polufinale i rekord Srbije za Ninu Stanisavljević

0
23.08.2019. Radovan Siljevski

Prijavna lista takmičara Raspored disciplina Online rezultati Rezultati SJP 2017 Raspored disciplina polufinalnih i finalnih trka 4. dana: 50 leđno/devojke – polufinale 200 prsno/momci – finale 50 delfin/devojke – finale 50 leđno/momci – finale 100 prsno/devojke – finale 50 delfin/momci – polufinale 400 slobodno/devojke – finale 50 slobodno/momci – finale 200 mešovito/devojke – finale 4×200 […]

READ MORE +

SJP 2019 3. dan: Franko Grgić juniorski prvak sveta

0
22.08.2019. Radovan Siljevski

Prijavna lista takmičara Raspored disciplina Online rezultati Rezultati SJP 2017 Raspored disciplina polufinalnih i finalnih trka 3. dana: Žene 50m delfin- polufinale Muškarci 50m slobodno- polufinale Žene 200m leđno- finale Muškarci 100m delfin- finale Žene 100m prsno- polufinale  Muškarci 50m leđno- polufinale Žene 100m slobodno- finale Muškarci 800m slobodno- najbrža grupa Mešovito 4x100m slobodno- finale […]

READ MORE +

SJP 2019 2. dan: Đoković do juniorskog rekorda Srbije

0
21.08.2019. Radovan Siljevski

Prijavna lista takmičara Raspored disciplina Online rezultati Rezultati SJP 2017 Raspored disciplina polufinalnih i finalnih trka 2. dana: 100 leđno M- Finale 200 delfin Ž – Finale 200 slobodno M – Final 50 prsno Ž – Finale 100 delfin M – Polufinale 100 slobodno Ž – Polufinale 100 prsno M – Finale 100 leđno Ž […]

READ MORE +

SJP 2019 1. dan: Nina Stanisavljević do apsolutnog rekorda

0
20.08.2019. Radovan Siljevski

Prijavna lista takmičara Raspored disciplina Online rezultati Rezultati SJP 2017 Raspored disciplina polufinalnih i finalnih trka 1. dana: 400 slobodno/momci – finale 50 prsno/devojke – polufinale 100 leđno/momci – polufinale 400 mešovito/devojke – finale 100 prsno/momci – polufinale 100 leđno/devojke – polufinale 4×100 slobodno/momci – finale 4×200 slobodno/devojke – finale Izveštaj trka: 400 slobodno/momci – […]

READ MORE +

Kinigakis i Andre najbolji na Ohridskom maratonu

0
19.08.2019. Radovan Siljevski

Četvrta stanica LEN Open Water Cup-a, održana je 17.8. na Ohridu.U muškoj kategoriji najbrži je bio plivač Grčke Atanasios Kinigakis, dok je Portugalka Anđelika Andre pobedila u ženskoj kategoriji. Najbolje rangirani Makedoski plivač bio je Pop Acev Evgenij, koji je završio na 12. mestu sa rezultatom 01:47:42.5. Ilievski Aleksanar ( 01:59:31.3 ) je zauzeo 19. […]

READ MORE +

U susret Svetskom junorskom prvenstvu

0
17.08.2019. Radovan Siljevski

Prijavna lista takmičara Raspored disciplina Online rezultati Rezultati SJP 2017 Svetsko juniorsko prvestvo počine za tri dana i traje 20-25. avgusta. Takmičenje će se održati u Dunav Areni, koja je sagrađena za Svetsko prvenstvo 2017 godine. Tim Srbije čini četvoro takmičara: Nina Stanisavljević Dorotea Bukvić Andrija Petković Uroš Đoković Pre dve godine na Svetskom juniorskom […]

READ MORE +